KONST / Litografier / Färglitografi 10368005
nr 1036 8005
Färglitografi
P Freudenthal, 245 / 250, signerad, motivet: 26x32
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 maj 2016
kl 20:48:22
150 kr